U subotu (12.1.2020.) članovi tima Prosvjetitelj Srebrenik, vođeni hadži Nuragom Junuzovićem posjetili su migrante,
koji se nalaze na autobuskoj stanici u Tuzli.
Uočeni su zaista teški uslovi u kojima ovi ljudi preživljavaju hladne dane zime.
Tim Srebrenik pomoć je darovao u vidu hrane, odjeće, obuće te higijenske potrepštine i nešto u novcu.
Iako nismo odnijeli velike količine pomoći, kazali su nam kako im puno znači kad ih se ljudi sjete, te zahvalili na pomoći.
Čitano 2236
puta
Galerija slika
Komentiraj
Posjete
Danas
Jučer
Ove sedmice
Ovog mjeseca
Ukupno
5537
14
5589
6140
7057325
Ko je na portalu: 1535 gostiju i nema prijavljenih članova






